COVID19

Informatie over COVID19Corona virus

Hieronder geven we informatie over de statistieken van het Corona virus, de data wordt elke 10 minuten vernieuwd en is afkomstig van het WHO dus niet rechtstreeks van het RIVM van Nederland en betreft dus wereldwijde statistieken.

Coronavirus
Covid-19
Netherlands world iconWorld
+0 (24h)
917,308
Bevestigd
0
+0 (24h)
13,056
Doden
0
0%
0
Genezen
0
98.58%
904,252
Actief
+56,139 (24h)
96,051,223
Bevestigd
0
+1,786 (24h)
2,050,543
Doden
0
71.54%
68,717,376
Genezen
0
26.32%
25,283,304
Actief
Nederland
LandCases24hDoden24h%Genezen%ActiefTests
Verenigde Staten24,626,4410408,62301.7%14,551,68659.1%9,666,132287,775,215
India10,582,6470152,59301.4%10,228,75396.7%201,301187,802,827
Brazilië8,512,2380210,32802.5%7,452,04787.5%849,86328,600,000
Rusland3,612,80021,73466,6235861.8%3,002,02683.1%544,15197,300,000
Verenigd Koninkrijk3,433,494089,86002.6%1,546,57545%1,797,05964,676,986
Frankrijk2,914,725070,68602.4%210,2007.2%2,633,83940,217,159
Turkije2,392,963024,16101%2,270,76994.9%98,03327,523,423
Italië2,390,101082,55403.5%1,760,48973.7%547,05829,365,366
Spanje2,336,451053,76902.3%2,282,68230,165,217
Duitsland2,059,314048,10502.3%1,716,20083.3%295,00936,353,196
Colombia1,923,132049,00402.5%1,754,22291.2%119,9069,188,440
Argentinië1,807,428045,83202.5%1,594,76888.2%166,8285,592,646
Mexico1,649,5028,074141,2485448.6%1,237,32175%270,9334,139,021
Polen1,438,914033,40702.3%1,187,71982.5%217,7888,095,122
Zuid-Afrika1,346,936037,44902.8%1,117,45283%192,0357,653,371
Iran1,336,217056,88604.3%1,125,49984.2%153,8328,580,126
Oekraïne1,167,6553,93921,0461771.8%886,24875.9%260,3615,934,439
Peru1,068,802038,93103.6%984,72692.1%45,1455,901,809
Nederland917,308013,05601.4%904,2526,352,647
Indonesië917,015026,28202.9%745,93581.3%144,7988,363,327
Tsjechië899,5037,59014,646741.6%750,37683.4%134,4815,545,303
Canada715,072018,12002.5%623,03387.1%73,91916,612,155
Roemenië695,153017,27102.5%625,44990%52,4335,170,357
België679,77193220,472373%46,9596.9%612,3407,620,430
Chili673,750017,54702.6%630,81893.6%25,3857,324,967
Irak609,029012,95302.1%571,19893.8%24,8785,154,751
Israël562,1673,9184,04950.7%477,05984.9%81,0599,654,631
Portugal556,50309,02801.6%411,58974%135,8866,451,846
Bangladesh528,32907,92201.5%473,17389.6%47,2343,470,160
Zweden523,486010,32302%513,1634,916,367
Pakistan523,0111,80011,055582.1%476,47191.1%35,4857,442,084
Filipijnen504,0841,3579,978692%466,24992.5%27,8577,340,099
Zwitserland499,93108,79201.8%317,60063.5%173,5394,026,690
Marokko460,14407,97701.7%435,68694.7%16,4815,194,042
Oostenrijk394,93907,12201.8%370,86593.9%16,9524,043,704
Servië374,11103,77101%31,5368.4%338,8042,485,591
Saoedi-Arabië365,09906,32901.7%356,84897.7%1,92211,713,996
Hongarije353,27657311,5201113.3%231,91565.6%109,8412,968,743
Japan328,29404,50101.4%252,78777%71,0065,860,490
Jordanië315,54404,15301.3%300,34095.2%11,0513,594,305
Panama299,36104,82801.6%241,12880.5%53,4051,537,055
Nepal267,64401,96500.7%261,81897.8%3,8612,016,758
Verenigde Arabische Emiraten256,732075100.3%228,36489%27,61723,543,793
Libanon255,95601,95900.8%154,60860.4%99,3892,381,977
Georgië249,4651,5502,973151.2%235,13094.3%11,3622,032,580
Ecuador231,644014,32206.2%199,33286.1%17,990813,284
Azerbeidzjan227,39103,02201.3%215,77194.9%8,5982,321,592
Belarus227,36001,59100.7%210,77992.7%14,9904,271,382
Kroatië225,12804,65502.1%217,19796.5%3,2761,120,894
Slowakije224,38503,52601.6%171,09276.2%49,7671,612,781
Bulgarije212,38308,56504%164,25577.3%39,5631,277,606
Dominicaanse Republiek194,96602,44801.3%144,20874%48,310960,804
Denemarken189,89501,80501%170,01289.5%18,07812,006,964
Bolivia188,7331,5509,680445.1%144,22776.4%34,826486,388
Costa Rica186,01602,45801.3%142,24576.5%41,313555,839
Tunesië181,88505,75003.2%131,01972%45,116762,563
Ierland174,84302,61601.5%23,36413.4%148,8632,810,557
Kazachstan170,0989992,34901.4%154,44990.8%13,3005,942,556
Litouwen167,99202,46901.5%104,29762.1%61,2261,810,382
Armenië164,9122363,00791.8%153,50093.1%8,405626,377
Maleisië161,740060500.4%122,34475.6%38,7914,050,684
Koeweit158,244094800.6%151,49695.7%5,8001,406,352
Egypte157,27508,63805.5%123,49178.5%25,1461,000,000
Moldavië153,11203,26702.1%143,33093.6%6,515596,547
Palestijnse gebieden152,55501,72601.1%140,07591.8%10,754961,601
Slovenië149,42403,20602.1%122,74582.1%23,473748,998
Guatemala149,14605,27803.5%134,82490.4%9,044701,330
Griekenland148,92505,48803.7%9,9896.7%133,4483,806,711
Qatar147,504024800.2%144,01597.6%3,2411,323,172
Honduras134,9388273,368142.5%60,16544.6%71,405341,843
Myanmar (Birma)134,79502,97302.2%118,20087.7%13,6222,151,828
Oman132,01101,51401.1%124,21394.1%6,284883,340
Ethiopië131,54602,03301.5%116,33588.4%13,1781,891,919
Paraguay122,58802,51802.1%98,46580.3%21,605611,068
Venezuela120,44401,11200.9%113,32894.1%6,0042,492,661
Bosnië en Herzegovina118,08304,48603.8%86,50573.3%27,092565,698
Nigeria112,00401,44901.3%89,93980.3%20,6161,135,535
Libië109,86901,69801.5%87,19779.4%20,974601,245
Algerije104,09202,84002.7%70,74768%30,505
Kenia99,22701,73401.7%82,42783.1%15,0661,128,360
Bahrein97,940036000.4%94,64696.6%2,9342,563,504
Noord-Macedonië88,99202,71503.1%73,77782.9%12,500432,241
China88,4541184,63505.2%82,43293.2%1,387160,000,000
Kirgizië83,268901,39031.7%79,24995.2%2,629634,074
Oezbekistan78,0915562010.8%76,58598.1%8861,377,915
Zuid-Korea73,1153861,283191.8%59,46881.3%12,3645,140,326
Albanië67,98201,28101.9%40,87060.1%25,831311,132
Singapore59,157302900%58,86899.5%2606,061,147
Noorwegen59,034052100.9%46,61179%11,9023,187,985
Ghana58,065035200.6%55,78996.1%1,924713,408
Letland55,908098301.8%42,42675.9%12,4991,040,683
Montenegro55,803074601.3%45,89882.3%9,159209,799
Afghanistan54,2781372,35484.3%46,50285.7%5,422230,202
Sri Lanka53,750027000.5%45,82085.2%7,6601,489,893
El Salvador51,43701,509112.9%45,22387.9%4,705665,341
Luxemburg48,890055701.1%45,99794.1%2,3361,799,611
Finland40,505061801.5%31,00076.5%8,8872,641,692
Zambia38,207055901.5%27,32771.5%10,321772,371
Oeganda38,085030400.8%13,08334.4%24,698793,837
Estland37,344033300.9%26,66971.4%10,342711,551
Uruguay32,863031901%24,61874.9%7,926757,554
Namibië30,753029301%27,49389.4%2,967242,785
Cyprus29,130017500.6%2,0577.1%26,898906,757
Australië28,730990903.2%25,93190.3%1,89012,484,524
Kameroen28,010045501.6%26,86195.9%694149,000
Zimbabwe27,892077302.8%17,37262.3%9,747250,728
Mozambique27,446024900.9%18,88068.8%8,317306,344
Soedan26,27901,60306.1%15,68859.7%8,988
Ivoorkust25,304014200.6%23,52793%1,635301,237
Senegal23,224052602.3%19,41483.6%3,284300,989
Congo-Kinshasa21,060063403%14,81070.3%5,616
Angola18,926043902.3%16,67788.1%1,810174,111
Botswana18,63008800.5%14,62478.5%3,918599,609
Cuba18,443017300.9%13,79774.8%4,4731,701,134
Madagaskar18,301027301.5%17,60996.2%419105,342
Frans-Polynesië17,697012700.7%4,84227.4%12,72826,355
Mauritanië16,081040302.5%14,60590.8%1,073137,411
Malta15,742024101.5%12,71780.8%2,784570,184
Frans-Guyana15,05507600.5%9,99566.4%4,984120,983
Maldiven14,58204900.3%13,56693%967367,424
Jamaica14,274032602.3%11,72782.2%2,221152,685
Guinee14,16508100.6%13,35194.3%733115,193
Tadzjikistan13,30809000.7%13,21899.3%0
eSwatini13,187038402.9%8,37463.5%4,429117,308
Syrië13,132084106.4%6,62450.4%5,667
Kaapverdië13,046012000.9%12,28794.2%639108,849
Malawi13,027032102.5%6,08046.7%6,626110,214
Thailand12,5941717000.6%9,35674.3%3,1681,217,873
Belize11,592028202.4%10,78293%52865,930
Rwanda11,259014601.3%7,41265.8%3,701799,817
Haïti10,907024002.2%8,95682.1%1,71145,894
Gabon10,01906600.7%9,73297.1%221410,692
Hongkong SAR van China9,665016301.7%8,78690.9%7166,168,673
Réunion9,52204500.5%9,05395.1%42484,769
Burkina Faso9,352010501.1%7,44879.6%1,799
Andorra9,08309101%8,15489.8%838180,088
Guadeloupe8,886015401.7%2,24225.2%6,490109,535
Bahama’s8,067017502.2%6,68082.8%1,21256,941
Mali7,855031104%5,58971.2%1,955137,223
Congo-Brazzaville7,709011401.5%5,84675.8%1,74973,120
Suriname7,624014501.9%6,83489.6%64532,468
Trinidad en Tobago7,399013201.8%6,93893.8%32977,555
Lesotho7,018010101.4%1,65223.5%5,26544,360
Guyana6,931017002.5%6,17389.1%58844,500
Mayotte6,78905800.9%2,96443.7%3,76746,394
Aruba6,45105200.8%5,92391.8%47676,940
Martinique6,26304400.7%981.6%6,12179,166
Nicaragua6,152016702.7%4,22568.7%1,760
IJsland5,97002900.5%5,79897.1%143462,289
Djibouti5,90506101%5,82298.6%22104,554
Equatoriaal-Guinea5,36508601.6%5,19196.8%8882,103
Centraal-Afrikaanse Republiek4,97306301.3%4,88598.2%2535,523
Somalië4,744013002.7%3,66677.3%948
Curaçao4,52301900.4%4,35896.4%14641,405
Togo4,32407401.7%3,78587.5%465194,365
Niger4,204014503.4%3,13674.6%92369,592
Gambia3,933012803.3%3,69794%10832,365
Gibraltar3,71204501.2%2,84076.5%827142,690
Zuid-Soedan3,70306301.7%3,18185.9%45980,036
Benin3,41304601.3%3,24595.1%122402,795
Jersey3,37007802.3%3,07391.2%219296,441
Sierra Leone3,01407702.6%2,10769.9%830
Tsjaad2,919011303.9%2,14873.6%658
San Marino2,78706502.3%2,46488.4%25830,463
Guinee-Bissau2,50904501.8%2,40595.9%5939,578
Liechtenstein2,39505002.1%2,28195.2%6422,308
Nieuw-Zeeland2,26202501.1%2,15295.1%851,465,758
Jemen2,1130612029%1,42167.3%8017,404
Liberia1,89608404.4%1,70790%10560,252
Eritrea1,8770600.3%1,07357.2%79823,693
Comoren1,76904902.8%1,11362.9%607
Sint-Maarten1,66902701.6%1,52291.2%12012,629
Vietnam1,53903502.3%1,40291.1%1021,431,631
Mongolië1,53610200.1%99564.8%539880,860
Burundi1,2450200.2%77362.1%47090,019
Monaco1,2120700.6%1,01383.6%19251,953
Sao Tomé en Principe1,14201701.5%99387%1327,498
Turks- en Caicoseilanden1,1050700.6%90281.6%19612,775
Barbados1,0950700.6%49345%59587,241
Saint-Martin1,07601201.1%85579.5%20912,433
Taiwan8686700.8%76688.2%95139,038
Bhutan8430100.1%58369.2%259389,574
Papoea-Nieuw-Guinea8340901.1%75590.5%7039,761
Seychellen7460200.3%56375.5%1815,200
Diamond Princess71201301.8%69998.2%0
Bermuda68301201.8%59887.6%73156,553
Faeröer6490100.2%64298.9%6214,876
Saint Lucia6210801.3%32953%28422,552
Mauritius55601001.8%51893.2%28289,552
Saint Vincent en de Grenadines54046210.4%11922%41924,615
Tanzania50902104.1%18336%305
Cambodja4412000%38687.5%55373,177
Isle of Man43202505.8%35481.9%5325,780
Kaaimaneilanden3800200.5%33086.8%4864,186
Caribisch Nederland3600300.8%24467.8%1135,145
Saint-Barthélemy2510100.4%17268.5%788,518
Antigua en Barbuda1890603.2%15682.5%277,744
Brunei1740301.7%16997.1%287,211
Grenada1390100.7%12992.8%918,314
Britse Maagdeneilanden1140100.9%9583.3%1813,223
Dominica1100000%10292.7%88,411
Fiji550203.6%5396.4%021,925
Oost-Timor520000%4994.2%317,834
Macau SAR van China460000%46100%04,238
Nieuw-Caledonië440000%4397.7%119,879
Laos410000%41100%097,529
Saint Kitts en Nevis350000%3394.3%26,470
Falklandeilanden320000%2784.4%55,961
Groenland300000%2996.7%116,489
Vaticaanstad270000%1555.6%12
Salomonseilanden170000%1058.8%74,500
Saint-Pierre en Miquelon160000%16100%03,344
Anguilla150000%15100%06,449
Montserrat130107.7%1292.3%0626
Westelijke Sahara1001010%880%1
MS Zaandam902022.2%777.8%0
Marshalleilanden40000%4100%0
Wallis en Futuna40000%125%31,149
Samoa20000%2100%0
Micronesia10000%1
Vanuatu10000%1100%0470
Een interactieve map dashboard van COVID19